
Медова вода
Щоб приготувати медову воду треба 1 чайну ложку меду розчинити в склянці теплої води. Вживати воду можна і вранці і ввечері. Прийом натщесерце сприяє посиленню обмінних процесів і підвищенню тонусу, а вечірній - допоможе розслабитися і підготувати організм до нічного відпочинку. Така вода швидко і повністю засвоюється організмом.
Вживання медової води регулює роботу кишечника, борючись з паразитами, що мешкають в наших органах травлення, забезпечує очищення організму, підвищує опірність організму бактеріям, вірусам, грибкам, добре допомагає при лікуванні простудних захворювань.
Овочева вода
Вона багата на вітаміни і мінеральні солі, і тому корисна для хворих, яким треба швидше оговтатися після важких недуг. Втім, і здоровим вона рекомендована, оскільки допомагає підтримувати життєвий тонус високому рівні.
Візьміть 1 кг картоплі, 5- 6 середніх морквин і 50 г петрушки разом з коренем. Все ретельно промийте, чистити не потрібно. Дрібно наріжте і додайте одну велику цибулину. Залийте овочі 2-3 літрами води і поставте на вогонь. Коли закипить, вогонь зменшіть і томіть під кришкою ще одну годину. Проціджену овочеву воду можна використовувати при розвантажувальних днях. У ній достатньо корисних речовин, щоб добу протриматися і нічого іншого не їсти.
Кропова вода
Одну краплю кропового масла розведіть у склянці води. Приймайте від 1 чайної до 1 столової ложки 3-6 разів на день після їди. Споживайте таку воду в якості протимікробного, відхаркувального та послаблюючого засобу.
Кріпну воду також рекомендують при скупченні газів в кишечнику і шлунково-кишкових спазмах.
Кропову воду можна приготувати в інший спосіб – 2 чайні ложки насіння залити склянкою очищеної води, варити на повільному вогні протягом 20 хвилин. Дати охолонути, процідити і можна вживати.
Часникова вода
У киплячу воду киньте дрібно нарізаний часник (з розрахунку 2 зубки на склянку води) і тут же зніміть з вогню, дайте настоятися 10 хвилин. Склянку часникової води треба пити раз на тиждень в якості протимiкpобного, та протипаразитарного засобу, а також для очищення крові і надання свіжості шкірі обличчя.
Ячмінна вода
Одну частину добре промитого ячменю залити 4 частинами води і залишити настоюватися 9-12 годин. Це добре робити на ніч. Вранці процідити і можна вживати. Ця вода допомагає при кашлі, усуває закладеність горла, діє як сечогінний засіб. Пити по декілька ковтків 3 рази в день.
Можна приготувати ячмінну воду в інший спосіб. На три склянки води, додати ¼ склянки ячменю, варити 1 годину. Процідити, почекати поки охолоне і можна споживати.
Будьте здорові!
Стаття написана на основі інформації з відкритих джерел.