
Ліки можна готувати не лише на основі рослин або хімії, але і використовуючи звичайну воду. Правда, її необхідно очистити від шкідливих домішок. Надійний спосіб очистки - пропустити воду через побутовий фільтр. Якщо його немає, можна прокип'ятити воду або заморозити.
Дуже добре, якщо ви триматимете кип'ячену воду в спеціальному посуді, покладете на її дно срібну ложку або будь-який інший предмет з срібла.
Після очищення води можна робити її лікувальною.
Ранкова вода
100 г картоплі, 50 г моркви, 50 г петрушки ретельно промити, дрібно нарізати і варити 10-15 хвилин під кришкою в 0,5 л несолоної води. Потім процідити, долити кип'яченої води до колишнього об'єму, додати дві столові ложки пшеничних висівок і 2 столових ложки насіння льону (можна мелене). Закрити кришкою і залишити в прохолодному місці до наступного ранку. Перед вживанням воду слід нагріти приблизно до температури тіла. Така вода збагатить організм корисними речовинами, зміцнить імунітет, нормалізує тиск і серцебиття, буде сприяти усуненню набряків та ін.
Вівсяна вода
В 1 л води всипають трохи менше склянки суміші з очищеного вівса і вівса з лушпинням. Проварюють цю суміш на повільному вогні 2-3 хвилини. Настоювати 30 хвилин, процідити через марлю.
Вівсяна вода прекрасно оновлює кров, нормалізує обмін речовин, стимулює роботу нирок, допомагає при ревматичних запаленнях суглобів, нервових розладах, а також зміцнює сон. Також використовується вона і як косметичний засіб для умивання обличчя.
Висівкова вода
У 1 літрі води кімнатної температури настоювати не менше 6-ти годин склянку висівок.
Цю воду використовуйте для нормалізації перистальтики кишечника.
А при бронхітах потрібно пити гарячий настій висівок впродовж дня замість чаю (400 г висівок залити 1,5 л окропу, настоювати 30 хвилин, процідити).
Молочна вода
За її основу взята сироватка, настояна на лікарських рослинах. Сироватка сама по собі є дуже цінним харчовим продуктом, а якщо її настояти на лікарських рослинах - чистотілі, деревії, звіробої та ін., то отримаємо ліки.
Як отримати сироватку мабуть знає кожна господиня.
У емальованому посуді добре нагрійте сироватку, всипте дрібно нарізану цибулю, та часник. Через 10-15 хвилин, коли рідина трохи охолоне додайте ложку меду, добре перемішайте і дайте постояти. Вживайте при лихоманці, застарілому кашлі та інших проявах застуди.
Лікувальну воду на сироватці можна отримати додаючи лікарські рослини –пастушу сумку, кропиву, липу, березу, та інші, а також овочі - капусту, редис, петрушку, селеру, буряк. Витримати на водяній бані 5-6 хвилин, процідити і використовувати при хворобах сечового міхура, набряках вен, мігрені, водянці. Пити рекомендується по декілька ковтків 3 рази на день.
Глиняна вода
Використовуйте очищену глину. Її можна купити в аптеці, а можна очистити самим, добре промивши в ситі невелику кількість звичайної глини під струменем холодної води.
Чайну ложку очищеної глини залити 0,5 л окропу. Суміш добре перемішати і дати настоятися декілька годин. Потім обережно злити рідину, що відстоялася, і пити її при гастритах, виразці шлунку, коліті, метеоризмі та інших проблемах. Глиняна вода покращує колір обличчя, очищає шлунок і кишечник, усуває поганий запах з рота.
Горохова вода
Горох замочити на 7-14 годин, або на ніч. Вранці воду злити і пити натщесерце впродовж 2-х тижнів від початку нового місяця до повного місяця. Така вода допоможе загальмувати старіння шкіри та волосся, підвищить статеву функцію організму. Горохову воду вживають для профілактики дуже небезпечних захворювань - анемії, зобу, різних хвороб печінки і нирок.
Стаття написана на основі інформації з відкритих джерел.